Menu
Sepet

Siparişler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Teraryum Bitkileri

Bitki Adı: Austrocaphalocereus EstevesiiBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: KaktüsAçıklama:Kaktüsler fazla sulama sevmezler ancak güneşi oldukça severler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir. Kaktüsünüz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk havalarda mutlaka içeri alınmalıdır..
14,90TL Vergiler Hariç:12,63TL
Bitki Adı: Crassula Ovata 'Jade Plant'Bitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, so..
15,90TL Vergiler Hariç:13,47TL
Bitki Adı: Crassula Ovata Ets FingersBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğ..
15,90TL Vergiler Hariç:13,47TL
Bitki Adı: Echeveria Agavoides X PulidonisBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise..
12,50TL Vergiler Hariç:10,59TL
Bitki Adı: Echeveria Dusty RoseBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk hav..
12,50TL Vergiler Hariç:10,59TL
Bitki Adı: Echeveria Lime in Chile Bitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, ..
12,50TL Vergiler Hariç:10,59TL
Bitki Adı: Echeveria Minima HybridBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk ..
12,50TL Vergiler Hariç:10,59TL
Bitki Adı: Echeveria Perle Von NurnbergBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, s..
12,50TL Vergiler Hariç:10,59TL
Bitki Adı: Echeveria PurpusorumBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk hav..
12,50TL Vergiler Hariç:10,59TL
Bitki Adı: Ferocactus Glaucescens 'Blue Barrel 'Bitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: KaktüsAçıklama:Kaktüsler fazla sulama sevmezler ancak güneşi oldukça severler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir. Kaktüsünüz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk havalarda mutlaka içeri alı..
14,90TL Vergiler Hariç:12,63TL
Bitki Adı: Haworthia Fasciata 'Zebra Plant'Bitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda is..
21,00TL Vergiler Hariç:17,80TL
Bitki Adı: Lithops SspBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: SukulentAçıklama:Sukulentler etli bitki olduğundan fazla sulama sevmezler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir ancak ışık alan yerde muhafaza edilmelidir. Sukulentiniz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk havalarda mu..
19,90TL Vergiler Hariç:16,86TL
Bitki Adı: Mammillaria Elongata KaktüsBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: KaktüsAçıklama:Kaktüsler fazla sulama sevmezler ancak güneşi oldukça severler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir. Kaktüsünüz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk havalarda mutlaka içeri alınmalı..
14,90TL Vergiler Hariç:12,63TL
Bitki Adı: Notocactus Leninghausii Golden Ball KaktüsBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: KaktüsAçıklama:Kaktüsler fazla sulama sevmezler ancak güneşi oldukça severler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir. Kaktüsünüz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk havalarda mutlaka..
14,90TL Vergiler Hariç:12,63TL
Bitki Adı: Opuntia Microdays Bunny Ears KaktüsBitki Boyu: 5 cm çapBitki Türü: KaktüsAçıklama:Kaktüsler fazla sulama sevmezler ancak güneşi oldukça severler. Direkt olarak güneşe maruz bırakmakta doğru değildir. Kaktüsünüz eğer balkon gibi açık bir alanda ise, soğuk havalarda mutlaka içeri ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)